konferencja mikropigmentacja męska mikrohair

O nas

The World of Micropigmentation to cykl konferencji dla branży mikropigmentacji wyróżniający się praktycznym podejściem. Jeśli chcesz się rozwinąć w zakresie mikropigmentacji, to konferencja jest przeznaczona dla Ciebie. Naszym celem jest aby uczestnicy konferencji nabyli praktyczną wiedzę i umiejętności. Właśnie "PRAKTYCZNOŚĆ" zamiast reklamy jest tym co nas wyróżnia. Dobór prelegentów i tematów jest dostosowany do potrzeb uczestników konferencji. Pierwsza konferencja odbyła się w listopadzie 2019 i poświęciliśmy ją tematowi mikropigmentacji męskiej tytułując ją Man's World.

Rynek męskiej mikropigmentacji rozwija się niezwykle dynamicznie zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Obserwujemy ten trend od wielu lat i chcemy Was przygotować na nowy gigantyczny rynek potencjalnych klientów, dlatego w drugiej edycji konferencji będziemy pogłębiać tę tematykę skupiając się na trudnych medycznych przypadkach. Stąd nazwa tegorocznej konferencji - Medical Aspects of Man's World.

Konferencja organizowana jest przez nasz Zespół. Grupę fantastycznych, zorganizowanych profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się swojej pracy. Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym postaramy się wejść na wyżyny naszych możliwości i spełnić Wasze oczekiwania. Będzie merytorycznie, praktycznie, medycznie. Będzie rozwijająco i motywująco. Będzie ubogacająco.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Centrum Mikropigmentacji Agnieszki Zapały

 

TERMIN KONFERENCJI:  21-23 listopad 2020

Sprzedaż biletów już niebawem!

 

Tymczasem chcielibyśmy przedstawić nasz Zespół tym, którzy nas jeszcze nie znają:

Agnieszka Zapała Mikropigmentacja Skóry Głowy

Agnieszka Zapała

Międzynarodowy trener, właścicielka klinki Mikro Hair, pierwsza w Polsce, jedna z pierwszych na świecie wprowadziła metodę mikropigmentacji skóry głowy. Prekursorka mikropigmentacji brodawki piersiowej, inicjator projektu Motyle Świadomości.
Dariusz Kasprzyk ekspert marketingu

Dariusz Kasprzyk

Ekspert marketingu, w branży od 20 lat. Skutecznie wprowadzał na rynek wiele produktów i marek, między innymi Naturalny Permanentny, Mikro Hair. Specjalizuje się w kreowaniu i pozycjonowaniu marek oraz marketingu internetowym.
Wojciech Gajda trener mikropigmentacji skóry głowy

Wojciech Gajda

Niezwykle doświadczony trener i linergista w zakresie męskiej mikropigmentacji specjalizuje się w mikropigmentacji skóry głowy, mikropigmentacji zarostu oraz mikropigmentacji blizn.
Aneta Czerwonka

Aneta Czerwonka

Ekspert sprzedaży. Wybitna specjalistka w zakresie obsługi "trudnego klienta".
Katarzyna Stefanska

Katarzyna Stefańska

Doświadczony szkoleniowiec i linergista w zakresie makijażu permanentnego. Specjalizuje się również w zabiegach i szkoleniach w zakresie Skin Needling.
Monika Szymczak

Monika Szymczak

Specjalistka do spraw sprzedaży internetowej i obsługi klienta.
Zbigniew Głodowski Mikropigmentacja Skóry Głowy

Zbigniew Głodowski

Barber i fryzjer męski. Specjalizuje się w mikropigmentacji skóry głowy, stylizacji brody, zarostu.
Sandra Głowacka mikropigmentacja, makijaż permanentny

Sandra Głowacka

Szkoleniowiec i linergista w zakresie męskiej pigmentacji estetycznej: mikropigmentacji brwi, powiek i ust.
Sylwia Strojek

Sylwia Strojek

Trener, specjalizuje się w obsłudze sprzedaży i organizacji szkoleń, dotacjach UE
Dorota Safiańska

Dorota Safiańska

Specjalizuje się o w obsłudze klienta.
Katarzyna Kępińska

Katarzyna Kępińska

Specjalizuje się w obsłudze klienta.