konferencja mikropigmentacja męska mikrohair

O nas

The World of Micropigmentation to cykl konferencji dla branży mikropigmentacji wyróżniający się praktycznym podejściem. Jeśli chcesz się rozwinąć w zakresie mikropigmentacji, to konferencja jest przeznaczona dla Ciebie. Naszym celem jest aby uczestnicy konferencji nabyli praktyczną wiedzę i umiejętności. Właśnie "PRAKTYCZNOŚĆ" zamiast reklamy jest tym co nas wyróżnia. Dobór prelegentów i tematów został dostosowany do potrzeb uczestników konferencji. W drugiej edycji konferencji będziemy pogłębiać tematykę męskiej mikropigmentacji. 

Agnieszka Zapała Mikropigmentacja Skóry Głowy

Agnieszka Zapała

Międzynarodowy trener, właścicielka klinki Mikro Hair, pierwsza w Polsce, jedna z pierwszych na świecie wprowadziła metodę mikropigmentacji skóry głowy. Prekursorka mikropigmentacji brodawki piersiowej, inicjator projektu Motyle Świadomości.
Ewelina Szendzielorz

Ewelina Szendzielorz

Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA, wykładowca i współautor programu nauczania na kierunku: „Trychologia w kosmetologii” na Uniwersytecie Jagiellońskim, analityk i diagnosta trychologii kosmetycznej.
Prelegent konferencji World of Micropigmentation

Damien Porter

Przedsiębiorca i konsultant biznesowy. Właściciel TeamMicro.com – platformy skupiającej największą społeczność SMP na świecie. Damien, nazywany także Scalp Guru, jest silnie zaangażowany w biznes mikropigmentacji skóry głowy od 2008 roku.
Sylwia Nadworna

Sylwia Nadworna

Sylwia Nadworna - założycielka strony lysienieplackowate24.pl, autorka książki Łysienie Plackowate Życie pełne wyzwań. Tematem związanym z łysieniem plackowatym zajmuje się już ponad 10 lat.
Prelegent konferencji World of Micropigmentation

Ollie Hughes

Dzięki bogatemu doświadczeniu na Harley Street, która jest zagłębiem najlepszych klinik kosmetologicznych w Londynie, Ollie Hughes zyskał miano najbardziej doświadczonego praktyka działającego obecnie w Londynie.
Prelegent konferencji World of Micropigmentation

Craig Bottomley-High

Craig, znany również jako MR SCALP, jest właścicielem Scalpmicro UK – międzynarodowej kliniki zdobywającej wiele nagród branżowych. To jeden z najbardziej renomowanych brytyjskich praktyków, który m.in. zdobył „złoto” dla najlepszego technika mikropigment
Dariusz Kasprzyk ekspert marketingu

Dariusz Kasprzyk

Ekspert marketingu, w branży od 20 lat. Skutecznie wprowadzał na rynek wiele produktów i marek, między innymi Naturalny Permanentny, Mikro Hair. Specjalizuje się w kreowaniu i pozycjonowaniu marek oraz marketingu internetowym.
Wojciech Gajda trener mikropigmentacji skóry głowy

Wojciech Gajda

Niezwykle doświadczony trener i linergista w zakresie męskiej mikropigmentacji specjalizuje się w mikropigmentacji skóry głowy, mikropigmentacji zarostu oraz mikropigmentacji blizn.
Zbigniew Głodowski Mikropigmentacja Skóry Głowy

Zbigniew Głodowski

Barber i fryzjer męski. Specjalizuje się w mikropigmentacji skóry głowy, stylizacji brody, zarostu.
Aneta Czerwonka

Aneta Czerwonka

Ekspert sprzedaży. Wybitna specjalistka w zakresie obsługi "trudnego klienta".
Katarzyna Stefanska

Katarzyna Stefańska

Doświadczony szkoleniowiec i linergista w zakresie makijażu permanentnego. Specjalizuje się również w zabiegach i szkoleniach w zakresie Skin Needling.
Monika Szymczak

Monika Szymczak

Specjalistka do spraw sprzedaży internetowej i obsługi klienta.
Sandra Głowacka mikropigmentacja, makijaż permanentny

Sandra Głowacka

Szkoleniowiec i linergista w zakresie męskiej pigmentacji estetycznej: mikropigmentacji brwi, powiek i ust.
Sylwia Strojek

Sylwia Strojek

Trener, specjalizuje się w obsłudze sprzedaży i organizacji szkoleń, dotacjach UE
Dorota Safiańska

Dorota Safiańska

Specjalizuje się o w obsłudze klienta.
Katarzyna Kępińska

Katarzyna Kępińska

Specjalizuje się w obsłudze klienta.