konferencja mikropigmentacja męska mikrohair

Konferencja THE WORLD OF MICROPIGMENTATION 2019

Za nami pierwsza w Polsce i pierwsza na świecie konferencja na temat męskiej mikropigmentacji. Konferencja w całości była poświęcona zabiegom z zakresu mikropigmentacji męskiej: mikropigmentacji skóry głowy, mikropigmentacji zarostu, pigmentacji powiek, brwi, ust.

Na konferencji spotkali się praktycy, którzy od wielu lat zajmują się mikropigmentacją męską oraz osoby ropoczynające pracę w zakresie mikropigmentacji męskiej. Na konferencji staraliśmy się patrzeć na problem  mikropigmenmtacji kompleksowo. W dogłębnym zrozumieniu problemów męskiej mikropigmentacji pomagali nam:

  • psycholog,
  • trycholog,
  • praktycy wykonujący zabieg mikropigmentacji.

Największe wrażenie wywarły relacje osób, których problem łysienia dotknął osobiście. Wielkim atutem konferencji była możliwość podejrzenia jak najlepsi na rynku wykonują zabiegi, zobaczyć jak pracuje się w innych krajach.

Kompleksowy sposób omówienia męskiej mikropigmentacji obejmował tematykę:

  • zabiegu skin needling,
  • pracy z bliznami,
  • usuwania nieudanych mikropigmentacji za pomocą zabiegów laserowych.

Konferencja była miejscem spotkania się ludzi z pasją, dzięki takim spotkaniom mikropigmentacja staje się coraz doskonalsza, tak jak nasze rozumienie  ludzi dotkniętych problemem łysienia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i poświecii swój czas i energię aby się spotkać na konferencji.

 

 

Zespół konferencji